Temat: Poszukuję dobrych kamieni na nagrobki.

Cześć! Ostatnio zauważyłem, że moi klienci wymyślają coraz to „ciekawsze” nagrobki. Oczywiście w to mi graj, bo im bardziej skomplikowany projekt, tym więcej mogę sobie zaśpiewać smile Ale też wiadomo, że nie mogę za dużo zaśpiewać, bo nikt nie będzie chciał u mnie zamawiać nagrobków. Wobec tego szukam jakiejś hurtowni kamienia, która ma sporą ofertę, a jednocześnie niewygórowane ceny.

2

Odp: Poszukuję dobrych kamieni na nagrobki.

Siema! Doskonale rozumiem, o czym mówisz. Ja sam zauważyłem, że klienci mają różne dziwne oczekiwania. No ale tak jak piszesz smile Dla nas większy zarobek, choć trzeba znaleźć naprawdę dobry kamień. Ja znalazłem znakomite dostawy pod tym adresem: http://ega.pl/. Polecam, bo to profesjonalne hurtownie kamieni.

3

Odp: Poszukuję dobrych kamieni na nagrobki.

a jakie mają kamienie na stanie? Bo to chyba najbardziej by mnie interesowało smile

4

Odp: Poszukuję dobrych kamieni na nagrobki.

To przecież wszysto masz tam rozpisane smile Wystarczy wejść w odpowiednie zakładki. Ale dobra, dla ułatwienia, łap! http://ega.pl/oferta/kamienie-naturalne/. Znajdziesz tu ofertę kamieni naturalnych, od marmurów po granity. Wybór jest naprawdę spory i jak włączysz je do swojej oferty, tj nagrobki wykonane z tych kamieni, to ludzie na pewno rzucą się na nie. smile

5

Odp: Poszukuję dobrych kamieni na nagrobki.

Dorzucę swoje trzy grosze smile Ja myślę, że oprócz kamienia naturalnego, to mają też piękne konglomeraty marmuru, zobaczcie sobie je tutaj: http://ega.pl/oferta/konglomeraty/kongl … marmurowe/. Kamień naturalny ma swój urok, ale ydaje mi się, że też nie ma co się zamykać na drobne jego przeróbki wink

6

Odp: Poszukuję dobrych kamieni na nagrobki.

Nie sposób koledze nie przyznać racji. Cóż, na szczęście to wszystko znajduje się w ofercie jednej hurtownii smile Dzięki panowie za rozmowę. Pozdrawiam!