Temat: Polecane warsztaty dla dzieci w Poznaniu

Które warsztaty dla dzieci w Poznaniu polecilibysciejesli chciałabym zeby maluchy cos w sobie rozwinęły i pozyteczniespedzily czas? oczywisciezalezy mi na tym także żeby prowadzili je ludzie odpowiedzialni i godni zaufania, no i żeby nie było to nic ekstremalnego przez co mogłyby sobie zrobić krzywdę. Pozdrawiam.

2

Odp: Polecane warsztaty dla dzieci w Poznaniu

Jedne z lepszych warsztatów dla dzieci w Poznaniu jakie widziałem polegały na programowaniu specjalnych klocków lego i robieniu z nich robotów wykonujących jakieś zadania. Wachlarz umiejętności jest bardzo duzy, od podstawowego porzuszania się po rozróżnianie kolorów, omijanie przeszkód, a dla bardziej zaawansowanych wykorzystanie silniczków elektrycznych w zasadzie do dowolnych celów. Sprawdź sama: http://go4robot.pl/oferta/warsztaty/. Mam nadzieję że o coś takiego Ci chodziło.

3

A jak oceniasz opiekunów, bo rozumiem że twoje dziecko tam chodzi? Czy mozna śmiało powierzyć im dziecko i dajmy na to iśc do banku pozałatwiać swoje sprawy?

4

Pewnie, ja mam dodatkową pracę poza etatową i kiedy są warsztaty to pracuję. Po wszystkim spędzamy czas razem wiec wilk jest syty i owca cała że tak powiem smile.

5

Brzmi to bardzo ciekawie ale jakoś wątpię że moje dzieciaki to polubią. Wydaje mi się że mają tyle energii że tylko jakies sporty walki mogłby ich uspokoić ale na to z kolei boję się je posłać.

6

Też nie przypuszczałem że syn się tym zainteresuje a jednak coś go tam tak zainteresowało że nawet w domu budujemy jakieś maszyny. Oczywiscie mniej skomplikowane ale zawsze coś. Fajnie jest patrzeć jak dzieciak się rozwija i uczy nowych rzeczy, aż serce wtedy rośnie.