1

Temat: Iluzjonista na wesele - kogo polecacie

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem właśnie na etapie organizowania swojego wesela. Mój narzeczony zapracowany to zdaje się na mnie, ale wspólnie wymyśliliśmy, że chcielibyśmy czymś zaskoczyć. Myśleliśmy o iluzjoniście, czy wiecie może kto przygotowuje programy na wesela? Pozdrawiam

2

Odp: Iluzjonista na wesele - kogo polecacie

Witaj. Na wstępie gratulacje. Uważam, że takie atrakcje są bardzo ciekawym punktem na weselu. Nie miałam okazji jeszcze czegoś takiego widzieć na przyjęciach weselnych, ale mnie na przykład bardzo się podoba, że będzie coś innego. Z chęcią bym poszła na takie wesele.

3

Siemka wszystkim. Ja uważam, że iluzja na weselu może być fajnym punktem zaczepienia, takim odwróceniem uwagi, jeśli kapela nie daje rady albo, jeśli ludzie niechętnie biorą udział w tańcach. Poszperałem trochę i uważam, że tutaj znajdziesz ciekawą ofertę mariuszczajka.pl. Pozdrawiam serdecznie.

4

Witam wszystkich. Ja tam jestem za tradycyjnym weselem. Takie wesele fusion nie dla mnie. Wolałabym iluzjonistę oglądać w cyrku albo na jakiś spektaklu przygotowanym z tej okazji. Wyraziłam tylko swoją opinię, pozdrawiam.

5

Dzień dobry. Ja uważam, że iluzjonista na wesele to super pomysł. Coś innego. Tutaj znajdziesz ciekawego iluzjonistę http://mariuszczajka.pl/oferta/iluzja-na-wesela/. Mam nadzieję, że ci to pomoże.

6

Racja, super pomysł. Pan Czajka jest dobry w te klocki.