Temat: Gdzie warto kupić kurtkę zimową damską?

Kurtka zimowa mi potrzebna. Przeszłam większość sklepow w okolicy i nic ciekawego nie wpadlo mi w oko. Gdzie warto kupić w necie kurtkę zimowa damską?

2

Odp: Gdzie warto kupić kurtkę zimową damską?

dla mnie kurtka zimowa nie może być jedynie ciepla ale tez musi mieć duży kaptur no i ładne wcięcie w talii ; ) wtedy mogę wyjść na miasto

3

Wiadomo, że dobrze jest jak kurtka zimowa jest nieprzemakalna. Bo bywa ze snieg pada z deszczem i potem zwyczajnie zimno w czyms takim chodzic.

4

ja swoją kurtkę zimową tutaj kupiłam http://napieszo.pl/96-kurtki-damskie-zimowe w tym sklepie są różne kurtki damskie np. the North Face która produkuje rzeczy typowo na wyprawy jakies. Ale dobra kurtka zimowa damska powinna tez szczelnie okrywac szyję, bo w przypadku wiatru może niezle nas przewiac. tongue

5

Ja od lat kupuję kurtki które są nieprzemakalne i wiatroszczelne. Bo jednak liczy się zdrowie.

6

No i mimo wszystko lepiej mieć kurtkę z zamkiem bo na guziki to przy wietrze może nas przewiac… i to już mile nie jest.

7

Tam gdzie dawałam linka napieszo.pl można kupic wiele modeli kurtek zimowych damskich męskich no i buty trekkingowe które dobrze amortyzują nogę. Wiadomo ze na wszelkich wyprawach to sa takie buty jak znalazł no i zima tez się przydaja takie.