Temat: Szukam podnośnika sufitowego, polecacie jakiś sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym?

Cześć, szukam podnośnika sufitowego, chciałbym zamontowac go u siebie w domu, ułatwi to naszej rodzinie opiekę nad osoba niepełnosprawną, która praktycznie nie wstaje z wózka, polecicie jakiś sklep gdzie sprzedają taki sprzęt i pomogą w wyborze odpowiedniego modelu?

2

Odp: Szukam podnośnika sufitowego, polecacie jakiś sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym?

a czy nie lepiej wypozyczyc taki sprzet będzie taniej.

3

Odp: Szukam podnośnika sufitowego, polecacie jakiś sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym?

Czasami taniej jest wypożyczyć, ale przy osobie niepełnosprawnej która wogóle nie wstaje z wozka i nie wiadomo czy kiedykolwiek jej stan sie poprawi, taki podnośnik sufitowy raczej jest potrzebny na stale i wtedy leszy jest zakup, tym bardziej ze mozna sie satrać o refundację takiego sprzetu.

4

No właśnie znasz może jakiąś firme, ktora sprzedaje takie podnośniki?

5

Tak mogę polecić Ci Mazamed to producent różnego typu podosnikow i sprzetu, który ma ułatwiać likwidację barier architektonicznych, firma prowadzi też serwis i wypożyczalnię, na pewno Ci doradzi najnowocześniejszy podnośnik sufitowy.

6

Ciekawe nie słyszałem o niej, a moglbys mi podac jakiś linki gdzie przejrze szczegółową ofertę? Z góry dzieki i pozdrawiam.

7

No jasne ciesze się, że moge pomóc, wejdz na http://www.meva-podnosniki.pl/index.php … sniki-menu obejrzysz tam podnośnik sufitowy LUNA, POCKET czy HOYER, każdy podnośnik jest dokładnie opisany i mozesz sobie spokojnie porównać parametry tych podnosników.