Temat: Czy znaleźliście tanie pieczątki w Poznaniu?

Nieukrywam, ze zalezy mi na cenie. Chce zapłacić nieduzo za pieczatki. Bo firma dopiero raczkuje no i jakichs wiekszych inwestycji na samym wstepie nieprzewiduje. Czy znaleźliście tanie pieczątki w Poznaniu?

2

Odp: Czy znaleźliście tanie pieczątki w Poznaniu?

Jak chcesz kupić tanie pieczątki w Poznaniu to myślę, że problemu mieć nie będziesz. Tylko kwestia wybrania oprawy czy wagraf czy colop czy cokolwiek innego. Ja korzystam sam z colopa i naprawde dobrze mi sluza.

3

A jakie maja być te konkretnie pieczątki? bo to jest przeciez wazne jak się zadaje takie pytania.

4

co do tanich pieczątek w Poznaniu to ja miałem szczescie : ) trafilem na ta firme http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/pieczatki/ to jest strona na ktorej masz opisane usługi jednej z poznańskich firm. Oni robią pieczątki w oprawie Wagrafa, Colopa , Trodata. Oni robią pieczątki polimerowe , które sa w Polsce bardzo popularne no i wiele osob z nich korzysta.

Chodzi mi o to żeby pieczątki tanie nie były zbyt tanie bo niechce się nadziac na byle jakość… bo tez tak może być… ;/

6

Teraz firm robiących pieczątki w Poznaniu jest sporo. Ale pieczatki sa potrzebne czy się ma firme czy potrzebuje się datownika. A poza tym ta firma o ktorej ja pisałem to oni jeszcze wykonują zdjęcia do dowodu i zdjęcia do paszportu no i zajmują się kserowaniem. Wiec calkiem szeroko działają na rynku.