Temat: Gdzie kupić chusteczki Orgasm Control?

witam wszystkich. Ostatnio gdzieś słyszałem, że chusteczki orgazm control są w stanie przedłużyć stosunek… a to bardzo wygodna forma i wolę coś takiego od na przykład tabletek. Pytanie gdzie mogę je jakoś dyskretnie kupić. Pójście do sklepu to spore wyzwanie… i czy to działa??

2

Odp: Gdzie kupić chusteczki Orgasm Control?

może po prostu wejdź sobie na ich stronę internetową pod linkiem www.orgasmcontrol.com.pl. Mają tam różne produkty, w tym właśnie te chusteczki Orgasm Control, o których wspominasz. Możesz zamówić je online. Co do działania to byłem bardzo mile zaskoczony, naprawdę pozwala „kontrolować” orgazm.;)

3

a to prawda, że dbają o dyskretną przesyłkę? Nie chcę, by listonosz wiedział co zamawiam i też nie bardzo mi się uśmiecha myśl, że paczka trafi w niepowołane ręce. Czasami pocztę odbiera u nas teściowa…

4

korzystałem z oferty tego sklepu i mogę zapewnić, że dbają o dyskrecję.;) paczka dotarła do mnie jako produkt zawinięty w szary papier. chusteczek jeszcze nie używałem, ale spray owszem i widać różnicę. Nie chciałem brać tabletek i cieszę się, że są inne opcje.

5

a który z produktów polecacie najbardziej?? Zastanawiamy się z partnerem na co się zdecydować, chcemy trochę poeksperymentować, zrobić coś, żeby seks był bardziej udany.

6

poczytajcie sobie opisy i specyfikacje. Trudno doradzić, bo każdy ma inne oczekiwania i po prostu woli coś innego. W Każdym razie marka Orgasm Control wszystkie produkty ma naturalne i bezpieczne. Można im zaufać.

7

dzięki za odpowiedź. Zobaczymy więc…;)