Temat: Kołdra o rozmiarze 200x220

Witam wszystkich. Szukam do kupienia kołdry o rozmiarze 200x220. Czy ktoś z was może kupował taką niedawno i może mi cos dobrego zarekomendować? Byłbym bardzo wdzięczny jak coś polecicie, bo kompletnie nie wiem gdzie mógłbym kupić taką dobrą kołdrę. Liczę na to, że jednak coś dobrego mi ktoś poleci wink bo jednak od dłuższego czasu nie mogę nic dobrego wybrać.

2

Odp: Kołdra o rozmiarze 200x220

Ja mam w domu kołdrę 200x200 z tej stronki: https://proecodreams.pl/31-koldry-200x220 i nie mogę złego słowa powiedzieć o tej kołdrze. Jest mega ciepła, miła w dotyku i jeszcze nie kosztowała dużo pieniędzy wink to naprawdę bardzo dobra opcja wink każdemu polecam, bo jednak takie coś jak sen to jest mega ważna sprawa. Warto dbać o komfort w czasie snu.

3

To fakt, sen jest ważny a kołdra, czy odpowiednia poduszka robi dużą różnicę.. także warto zainwestować w coś lepszego

4

no ja szczerze mówiąc to też rozglądam się za nową kołdrą.. chyba też zamówię z tej stronki wink zobaczymy co dobrego mają do zaoferowania. Chyba sobie zmienię pościel wink

5

ja uwielbiam taką puchową pościel i kołdrę.. to jest coś pięknego! Nie dość, że cieplutko zawsze, to wygodna i idealna w dotyku. Najlepszy zakup ever to było kupienie właśnie takiego kompletu z tej stronki. Bo to jest coś cudownego wink każdemu polecam!