1

Temat: Obiady domowe w Warszawie z dostawą do domu, możecie coś polecić?

Błagam o pomoc! Jestem uziemiona bo mam nogę w gipsie. Ani zrobić zakupów, ani posprzątać porządnie, ani nic sad. Może ktoś wie o jakiejś przyzwoitej restauracji, która dostarcza obiady do domu. Dzieci niby jedzą w szkole, ale i tak wracają głodne do domu, że o ślubnym nie wspomnę. Proszę was, pomózcie!

2

Odp: Obiady domowe w Warszawie z dostawą do domu, możecie coś polecić?

no to współczuję ci serdecznie, masakra. Ja byłam w podobnej sytuacji jakiś czas teu ale wtedy teściówka stanęła na wysokości zadania i przynosiła coś ciepłego do zjedzenia. Roaz pamiętam przyznała się, że kupiła gdzieś pierogi, a powiem ci były naprawdę smaczne. Kto wie czy nie była to naleśnikarnia. Zadzwonię i zapytam, dam znać.

3

W wielu miejscach można dostać dobre obiady domowe w Warszawie z dostawą z restauracji. Nasze miasto ma takich miejsc wiele, ale myślę, że godna polecenia jest ta naleśnikarnia. Znajdziesz ją pod adresem: https://www.nalesnikarnia1.pl/dostawa. Musisz tylko sprawdzić, czy operuje także w twoim rejonie. Na tej stronie znajdziesz taki formularz, w którym wpiszesz swój adres i dowiesz się, czy jest możliwość dostawy.

4

Ale mają tylko naleśniki? Zwykle robie je dzieciom na deser albo niedzielne śniadanie. Mąż chyba też by nie był szczególnie zachwycony.

5

Tak, to ta naleśnikarnia, zresztą tak się nazywa, Naleśnikarnia No1. Teściowa mówi, że oni są na Kupieckiej. A ty połamana nie przeczytałaś dokładnie mojego posta smile. Teściowa przyniosła wtedy pierogi, ale z tego co mówiła mają także barszcz ukraiński i żurek. To to chyba twój małżowinek lubi, co? smile

6

Och, mają też sałatki różne, a naleśniki są także na słono, jest ich naprawdę spory wybór, w zasadzie to pewnie nie ma nadzienia, którego by nie mieli, a które przyszło by ci do głowy smile.

7

Dziewczyny, a placki ziemniaczane, zapomniałyście o nich. Ja przynajmniej jestem ich wielbicielem, a wieżcie mi, nienawidzę zcierać ziemniaków na tarce. Tam robią takie placki, że na samą myśl o nich ślinka mi cieknie.

8

No faktycznie, odwiedziłam stronkę i w mojej okolicy też działają. Pół godziny i obiadek będzie na miejscu smile.

9

No to życzymy smacznego i może podziel się później wrażeniami, choć smakowe to trudno opisać sad. Ech, i mnie się dzisiaj jakos odechciało gotować.