Temat: Czy projekty stoisk targowych obejmują także ich postawienie?

Jako, że jestem na tym rynku zupełnym debiutantem, to wolę się poradzić, żeby później nie wyjść na jakiegoś ignoranta. Otóż chodzi mi o to, czy firmy, któe zajmują się projektowaniem stoisk targowych, również je stawiają?

2

Odp: Czy projekty stoisk targowych obejmują także ich postawienie?

No to wbrew pozorom dość ważne pytanie, bo nie wszystkie firmy działają w ten właśnie sposób. Ja znam jedną firmę, która działa nie tylko w zakresie projektowania, ale także i stawiania stanowiusk targowych, a co jeszcze to również i serwisowaniem tych stanowisk się zajmuję...

3

No to daj jakiś namiar i nie przeciągaj smile))

4

Ja po prostu napięcie buduję...Zajrzyuj do nich Versus Elstar Plus Projekt to zobaczysz, że mają się czym pochwalić. Projekt obejmuje oczywiście cały zakres usługi, co porównują z nazewnictwem stricte budowlanym, otrzymujesz już stoisko pod tak zwany klucz.

5

Tak szczerze to niekoniecznie jest to akurat żart, bo wiuele z tych projektów jest tyle warte, że faktycznie trzeba je pod kluczem trzymać, żeby ktoś się na nie nie pokusił. Często zawierają mnóstwo elektroniki, która warta jest całe góry pieniędzy.

6

No bez dwóch zdań tak właśnie jest. Zaglądając tutaj http://versus-targi.pl/projekty/ można również to zobaczyć. Projekty stoisk targowych to obecnie bardzo rozbudowane pomieszczenia, które trzeba odpowiednio zaprojektować, zaaranżować i co najważniejsze zmontować. Wspomniana firma poradzi sobie z całym tym zakresem prac.

7

Z tego co się orientuję to firma, o której mówiie robi praktycnie wszys5tko od początku do końca, więc klient tak naprawdę to musi tylko wybrać projekt.