Temat: Szukam dobrych i niedrogich damskich perfum z feromonami

Hejka! Próbowałam sama znaleźć damskie feromony ale wszedzie są tylko dla facetów, moze wiecie gdzie dostałabym coś dla siebie? Dobrze by było gdyby dodatek jakiejś perfumy pozwalał na stosowanie tego bez obaw że ktoś mnie zdemaskuje smile. Liczę na waszą pomoc.

2

Odp: Szukam dobrych i niedrogich damskich perfum z feromonami

Niestety nie słyszałem nigdy o feromonach dla kobiet. Wydaje mi sie ze nie ma takich rzeczy ale jak cos znajde to dam znac.

3

Proszę: http://feromony-rank.pl/feromony-dla-kobiet/, jak widać perfumy z feromonami damskie nie są niczym tak rzadko spotykanym smile. Sama korzystam ale teraz tylko w sytuacjach zawodowych bo pracuję z ludźmi i muszę niekiedy troche z nimi ponegocjować. Ładna bluzka i spódnica to dziś za mało żeby ktoś zawiesił oko wiec trzeba radzic sobie inaczej. Z doswiadczeniawidze ze to działa dlatego polecam każdej kobiecie, nie tylko do pracy...

4

Jak z bezpieczenstwem stosowania? Nie dostajesz wysypek, ani nic z tych rzeczy?

5

Pomimo że jestem alergiczką to niczego takiego nie dostałam. Paradoks bo niekiedy potrafi mnie wysypać nawet po dezodorancie. Nie wiem dlaczego, być moze to kwestia naturalnych składników.

6

Okej, nie wnikam bo dla mnie istotne jest to że nie uczulają. Wybiore sobie coś i przetestuje smile. Dzieki za odpowiedzi.