Temat: Czy warto zakupić defibrylator Samaritan PAD?

Hej, zastanawiam się właśnie nad kupnem defibrylatora Samaritan PAD. Czy uważacie, że jest to dobre i warte zakupu urządzenie?

2

Odp: Czy warto zakupić defibrylator Samaritan PAD?

Według mnie defibrylator Samaritan PAD jest parametrowo bezkonkurencyjny. Ma jeden czytelny panel graficzny oraz tylko dwa przyciski. Poza tym jest niezawodny – z tego co wiem, był poddawany autotestom gwarantującym gotowość do pracy. Więcej informacji na jego temat znajdziesz pod adresem internetowym https://www.hsmedical.pl/produkty/defibrylatory-aed/samaritan-pad-350, gdzie zamieszczono również jego szczegółową instrukcję obsługi.

3

A czy miałaś może okazję uzywać już tego defibrylatora?  Ja jeszcze nigdy nie znalazłem się w sytuacji, w której musiałbym skorzystać z tego typu urządzenia, ale gdyby doszło do takiej sytuacji, chciałbym mieć pewność, że pracuję z najlepszym sprzętem.

4

Tak, z racji tego, ze pracuję w placówce opiekuńczo-leczniczej, już nie raz miałam sposobność korzystać z tego defibrylatora. Liczyła się wówczas szybkość działania, a ten defibrylator jest gotowy do użycia natychmiast, bez wtyczek i podłączania czegokolwiek oraz bez konieczności wyjmowania go z torby. Ważne, żeby w takiej sytuacji zachowac zimną krew i stosowac się do poleceń urządzenia. Wtedy wszystko pójdzie dobrze.

5

Aha, w takim razie prawdopodobnie zdecyduje się na zakup tego modelu defibrylatora. A w którym sklepie najlepiej go zamówić?

6

Według mnie najlepiej złozyc zamówienie na defibrylator w sklepie HS MEDICAL POLAND, który znajduje się w Tychach. Jest to profesjonalna firma, która oferuje wysokiej jakości defibrylatory w przystepnych cenach. Zamówienie można tam złożyć telefonicznie lub online. Firma prowadzi sklep internetowy, w którym znajduja się szczegółowe opisy poszczególnych produktów i gdzie podano ich dokładne ceny brutto i netto.

7

Ja również polecam te firmę. Kupiłam tam wysokiej klasy defibrylator treningowy, który świetnie spisuje się na organizowanych przeze mnie kursach udzielania pierwszej pomocy.