Temat: Skuteczne metody na leczenie ciemieniuchy u dziecka. Jaki środek?

U mojego dziecka pojawiło się zapalenie skóry i wygląda to jak ciemieniucha. Wiem bo z poprzednim dzieckiem też miałam taki problem ale było to już sporo czasu temu. Czy teraz są dostępne jakieś kremy które zwalczają ten problem?

2

Odp: Skuteczne metody na leczenie ciemieniuchy u dziecka. Jaki środek?

Wiem że kiedyś tych kosmetyków było dużo mniej i po większość z nich trzeba było iść do lekarza ale dzisiaj wszystko jest ogólnodostępne więc możesz sobie zamówić coś takiego nawet przez internet. Według mnie skutecznie działa żel od firmy emolium.

3

Na stronie http://www.apteka-internetowa-24.pl/cat … emieniucha masz kilka kosmetyków które bardzo dobrze radzą sobie z usuwaniem takiego zapalenie. Tak jak kolega wyżej pisał, emolium jest na pewno bardzo skuteczne ale nie wiem jak pozostałe smile

Mam dla ciebie radę, jak już pozbędziesz się problemu z tym zapaleniem skóry to warto zadbać o jakąś emulsję albo olejek do kąpieli który wspomoże utrzymywanie naturalnego nawilżenia skóry. To tak żeby problem nie nawracał.

5

A masz coś konkretnego na myśli? Pewnie używałaś jakiejś emulsji skoro o tym piszesz więc może mi coś polecisz.

Zawsze działam w obrębie jednej firmy więc moim zdaniem produkt z tej strony http://www.apteka-internetowa-24.pl/emo … 400ml.html ma naprawdę potwierdzone działanie i nadaje się dla dzieci od pierwszego dnia życia.

7

Jeżeli chodzi o pielęgnację skóry to emolium robi naprawdę chyba jedne z najlepszych kosmetyków. Fajne jest to że nadają się one równo dla dzieci jak i dorosłych chyba że kupujesz z konkretnym przeznaczeniem dla dziecka.