Temat: Co przedstawia reportaż ślubny?

Sprawdzam z moją narzeczoną oferty różnych fotografów jeśli chodzi o zdjęcia ślubne. Praktycznie wszędzie jest napisane, że oferują oni reportaż ślubny. Jak to wygląda w praktyce, czy jest to ładne i warte swoich pieniędzy. Chciałbym, żeby zdjęcia z tego dnia dawały radość na całe życie zarówno nam małżnonkom, jak i gościom.

2

Odp: Co przedstawia reportaż ślubny?

Reportaż ślubny to obecnie chyba napopulraniejsza forma zdjęć robonych na ślubie. Masz tam generalnei wszystko począwszy od tego, jak ubierasz garnitur czy sukienkę po zamykanie drzwi już po weselu. Oczywiście to zawsze kwestia dogadania z fotografem, ale zazwyczaj tak wto wygląda.

3

Ja bym jeszcze powiedziała, że reportaż ślubny mimi, że to zdjęcia daje poczucie takiej aktywnowności. Oczywiście jest tak wtedy, jak te zdjęcia robi człowiek z pasją, który wie, o co w fotografii chodzi. Zdjęć można zrobić mnóstwo, ale nie kazde bedzie nadawało się do oglądania.

4

To ciekawe, co piszecie, myślałem do tej pory, że zwykle fotograf to sesja plenerowa i zdjęce grupowe smile))

5

Tak było dawniej, dzisiaj już się to zmieniło. Zobacz sobie tutaj http://fdawid.pl/oferta/reportaz-slubny to oferta z której ja korzystałam na swoim ślubie. Powiem Ci szczerze, że już dziesiątki różnych albumów obejrzałam, ale ten co mam w domu po prostu powala na kolana. I to nie tylko z tego względu, że to był mój ślub.

6

Te zdjęcia są po prostu piękna. Myślę, że nie tylko ja to stwierdzam, ale też dziesiątki innych osób, że wspomniana firma to najlepszy fotograf na ślub w Krakowie i nie tylko. Plener można sobie zamówić w dowolnym miejscu w kraju i to jest ogromny atut tego fotografa.