1

Temat: Jak urozmaicić sobie wieczór z partnerem?

Witam, czy macie jakies pomysły na to, jak można sobie urozmaicić wieczór z partnerem?

2

Odp: Jak urozmaicić sobie wieczór z partnerem?

Pytasz o jakies zabawki erotyczne?

3

Np.

To ja bym proponowala zastanowic się nad wibratorem dla par. Ja co prawda jeszcze nie miałam okazji eksperymentować z tym, ale moja znajoma mi mowiła, ze fajnie jest wprowadzić coś takiego, kiedy seks powoli staje się rutyną w związku.

5

Coś na ten temat slyszalam…I nawet przeszlo mi przez myśl, żeby wlasnie od tego zacząć…

najlepiej to sobie odwiedź np. taki sklep erotyczny: MyRedRoom i poczytaj sobie na temat różnych gadzetów. Kazda para ma inne upodobania i trudno w zasadzie doradzać coś z własnego przykładu. A tak zobaczysz jakie są możliwości i pewnie coś z nich wybierzesz:)

7

A coś tam typowo dla facetów też się znajdzie? Mam kumpla, który ma za chwilę urodziny i zrzucamy się z laskami z pracy na prezent.

8

Wybierz mu coś z masturbatorów Tenga. Ponoc są bardzo dobre. Sztuczna pochwa albo usta. Nie sa to chyba duże gadżety, bo  kumpel często zabiera to ze sobą. Lubi po prostu seks i się z tym nie kryje.

9

O to może być calkiem fajny pomysł. Przegadam go z dziewczynami z pracy. Dzieki za podpowiedź!