Temat: Profesjonalny serwis sprzątający na terenie Kolbuszowa

Cześć, piszę do Was z pytaniem odnośnie serwisów sprzątających, które kompleksowo zajmują się sprzątaniem całych domów. Czy znacie coś godnego polecenia na terenie Kolbuszowa? Będę wdzięczna za odpowiedzi.

2

Odp: Profesjonalny serwis sprzątający na terenie Kolbuszowa

Witaj, ja korzystam z usług takiego serwisu. Jest to firma sprzątająca LuxeLike z Kolbuszowa, która ma bardzo szeroki zakres usług dla domów i biur. Ja jestem z nich bardzo zadowolona i nie mam zamiaru ich zmieniać. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej to odwiedź ich stronę internetową: http://www.luxelike.pl/, gdzie znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje.

3

Zdecydowanie zgadzam się z moją poprzedniczką. Proponowana przez nią firma jest godna polecenia. Sprzątają bardzo dobrze, przy czym używają profesjonalnego sprzętu. Mój syn jest alergikiem, więc wybrałam ich pakiet ekologiczny dedykowany właśnie osobom z takimi problemami – super, że coś takiego w ogóle mają w ofercie.

4

Cześć wszystkim. Także polecam Ci wspomnianą firmę. Są bardzo dobrzy i działają w wielu miastach w tym w Kolbuszowie. Co do cen uważam, że także są przystępne.