Temat: Polecane warsztaty dla dzieci w Poznaniu

Które warsztaty dla dzieci w Poznaniu polecilibysciejesli chciałabym zeby maluchy cos w sobie rozwinęły i pozyteczniespedzily czas? oczywisciezalezy mi na tym także żeby prowadzili je ludzie odpowiedzialni i godni zaufania, no i żeby nie było to nic ekstremalnego przez co mogłyby sobie zrobić krzywdę. Pozdrawiam.

2

Odp: Polecane warsztaty dla dzieci w Poznaniu

Jedne z lepszych warsztatów dla dzieci w Poznaniu jakie widziałem polegały na programowaniu specjalnych klocków lego i robieniu z nich robotów wykonujących jakieś zadania. Wachlarz umiejętności jest bardzo duzy, od podstawowego porzuszania się po rozróżnianie kolorów, omijanie przeszkód, a dla bardziej zaawansowanych wykorzystanie silniczków elektrycznych w zasadzie do dowolnych celów. Sprawdź sama: http://go4robot.pl/oferta/warsztaty/. Mam nadzieję że o coś takiego Ci chodziło.

3

Odp: Polecane warsztaty dla dzieci w Poznaniu

A jak oceniasz opiekunów, bo rozumiem że twoje dziecko tam chodzi? Czy mozna śmiało powierzyć im dziecko i dajmy na to iśc do banku pozałatwiać swoje sprawy?

4

Odp: Polecane warsztaty dla dzieci w Poznaniu

Pewnie, ja mam dodatkową pracę poza etatową i kiedy są warsztaty to pracuję. Po wszystkim spędzamy czas razem wiec wilk jest syty i owca cała że tak powiem smile.

5

Odp: Polecane warsztaty dla dzieci w Poznaniu

Brzmi to bardzo ciekawie ale jakoś wątpię że moje dzieciaki to polubią. Wydaje mi się że mają tyle energii że tylko jakies sporty walki mogłby ich uspokoić ale na to z kolei boję się je posłać.

6

Odp: Polecane warsztaty dla dzieci w Poznaniu

Też nie przypuszczałem że syn się tym zainteresuje a jednak coś go tam tak zainteresowało że nawet w domu budujemy jakieś maszyny. Oczywiscie mniej skomplikowane ale zawsze coś. Fajnie jest patrzeć jak dzieciak się rozwija i uczy nowych rzeczy, aż serce wtedy rośnie.