Temat: Co muszę wiedzieć dobierając materac do łóżka?

Hej, do tej pory spalam z mężem i dzieckiem na kanapie. Teraz przymierzam się do kupna łóżka z prawdziwego zdarzenia z porządnym materacem. I w tym momencie pojawia się problem, bo niby wiem, ze są różne wymiary i różne materace, ale kompletnie nie mam pojęcia jaki wybrać i co będzie dobre dla mnie. Ktoś się zna i wie jak to ugryźć?

2

Odp: Co muszę wiedzieć dobierając materac do łóżka?

W łóżku spędza się około osiem godzin. To daje nam jedną trzecią doby. jakby nie było ma to wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Łóżko z materacem musi być co najmniej dwadzieścia centymetrów dłuższe od osoby, która ma na nim spać. Twardość musi być dostosowana do wagi ciała. Lekka osoba może wybrać materac bardziej lekki, ciężka osoba twardszy. Wówczas materac dostosuje się do naturalnej krzywizny ciała. Dobrze opisane materace możesz zamówić przez Internet za pośrednictwem tej strony http://meblex-rawicz.pl/category/lozka-z-materacem. Jeśli Twój partner jest dużo cięższy od ciebie, zastanów się nad zakupem dwóch osobnych materacy. dzięki temu każdy z was będzie miał odpowiedni komfort.

3

jeśli chcesz być rano wypoczęta musisz zadbać o dbre łóżko z materacem. Tak jak wspominała koleżanka musisz dostosoć twardość do wagi, ale nie tylko. Liczy się tez pozycja w jakiej lubisz spać. Jeśli na plecach, lepsze będzie twarde. jeśli na brzuchu bardziej miękkie.

4

Z tą pozycją to się aż tak nie przejmuj. W sklepie meblex są specjalne materace, które aktywnie dostosowują się do zmieniającego ustawienia ciała. Większość ludzi jednak zmienia pozycję podczas snu.

5

Tak, to prawda, są tez takie materace.

Ok., dzięki za rady.