Temat: Jak szybko można sprzedać auto w Łodzi.;)

cześć wszystkim. Może to będzie dla was trochę dziwne pytanie, ale naprawdę jestem ciekaw. Chodzi o szybkie wymienianie auta w komisie na gotówkę. Zależało wam kiedyś na czasie i sprzedaliście swój samochód? Ile to zajęło? Ile może trwać najkrócej?

2

Odp: Jak szybko można sprzedać auto w Łodzi.;)

ja miałam taką dosyć zwariowaną przygodę z komisem samochodowym w Łodzi.;) Pojawiła się okazja kupienia auta, o którym zawsze marzyłam – ale tak dosłownie na zaraz, bez zwlekania. Nie miałam tyle kasy i pomyślałam, że tylko sprzedaż starego samochodu da mi jakąś szansę… Pojechałam do skupu i spytałam co mogą mi zaproponować. Sprzedaż trwała niecałą godzinę. W zamian kupiłam lepszy model i wcale nie musiałam tak wiele dokładać!

3

a gdzie sprzedawałaś? Jesteś zadowolona z ceny? Ja to mam wrażenie, że im szybciej, tym gorszą cenę można dostać.:)

4

Niekoniecznie, po prostu trzeba trafić na dobry komis. Jak trafisz na zły to zwlekanie i gierki nic nie dadzą.;) jak sprzedajesz sama to też nie masz gwarancji, a przecież każdy miesiąc to kolejne opłaty.;)

5

Sprzedawałam u nich superautomarket.pl/skup-aut-lodz i mogę wszystkim polecić. Naprawdę jestem zadowolona z ceny. Tak jak wspomniałam, nie musiałam wcale tak dużo dołożyć do nowego modelu, myślałam, że będzie o wiele gorzej.

6

W komisach można sprzedawać bardzo szybko.;) Godzina to dosyć dobry czas. W tym czasie trzeba przejrzeć samochód, przemyśleć propozycję, targować się. To dla osób o mocnych nerwach, ja zawsze się muszę przespać z każdą poważniejszą decyzją. Ale jak ktoś ma nagłą sytuację to jak znalazł.