Temat: Jak fachowo wyczyścić tapicerkę?

Cześć, chciałbym sobie dobrze wysprzątać samochód, nie robiłem jeszcze tego tak kompleksowo i nie bardzo wiem, od czego się zabrać. Wiem, że jest kupa chemiii do sprzątania samochodów na rynku, ale moze polecicie mi coś naprawdę dobrego, co ise sprawdza? Bo niechciałbym ładować forsy w coś, co się nie uda, nie sprawdzi.

2

Odp: Jak fachowo wyczyścić tapicerkę?

Ja bym sobie żadną chemia nie zawracał głowy, tylko od razu jechał do firmy która sprząta bryki od góry do dołu.

3

A to się opłaca? Nie lepiej samemu umyć? Kupić porządne środki, trochę się pomeczyć trzeba, ale pzrynajmniej masz gwarancje, że dokładnie wszystko, nie?

4

Człowieku, chyba nie wiesz, co piszesz. Jakie dokładnie, jakie troche pomęczyć. Sam tak nie odpicujesz samochodu, jak w firmie, oni nie dość że mają naprawde dobre środki, to jeszcze urządzenia profesjonalne. I nie martw się kasą, nie przepłacisz – o, zobacz tutaj, to moja firma, http://www.diamondcardetailing.pl/czysz … cerek.html, sam sprawdz ceny, naprawde się kalkuluje, jak oddasz samochód do czyszczenia, bez kupowania chemi.

5

Poważnie? No ceny w tym Diamond Car nei są jakieś koszmarne, powiedziałbym nawet ze jestem zaskoczony, że tak niskie.

6

Cze, gadacie o sprzątaniu samochodó? Facet, daj sobie spokój z ręcznym sprzątaniem, kto to jeszcze robi dzisiaj?!

7

Ty też oddajesz firmie?

8

Jasne, nie mam czasu na pierdoły, firma zrobi to za mnie dziesięć razy porządniej.

9

A ty też korzystasz z tej Diamond?

10

Nie, z innej ale chyba się przenoise, bo ceny ma fajne.

11

A jakość jest na prawde niezła tego sprzątania.

12

Sprawdze firme, skoro tak zachwalasz. Dzięki.