Temat: Fujitsu Lifebook czy HP Probook - który laptop do biura?

Cześć. Pracodawca ostatnio mnie docenił i pozwolił wybrać sobie laptopa do biura. Cena nie powinna przekraczać 3000 zł, a do wyboru mam Lifebooki albo Probooki. Czy możecie napisać o nich coś więcej? Aha, zakupy będą robione w mct-sklep, mamy z nimi jakąś umowę.

2

Odp: Fujitsu Lifebook czy HP Probook - który laptop do biura?

Dzień dobry. Jeśli chodzi o Notebooki Fujitsu Esprimo, to mogę napisać tylko same pochwały. Zajrzyj tutaj: www.mct-sklep.pl/fujitsu-c4517 i przyjrzyj się modelom A556, naprawdę idealny sprzęt do pracy biurowej, zwłaszcza dzięki bardzo szybkim i wydajnym procesorom.

3

A ja właśnie pomyslałbym zupełnie inaczej i na pewno wybrałbym coś z oferty Laptopy HP - ProBook. Przejrzałem ją dosyć dokładnie - dostepna tutaj: https://mct-sklep.pl/probook-c4575 - i zdecydowałbym się na któryś z modeli 450, najlepiej z dyskiem SSD i procesorem i5, to optymalne zestawienie nawet dla bardzo wymagających programów. smile

4

Z żalem stwierdzam, że teraz mam jeszcze więcej powodów do zmartwień. tongue Oba modele wyglądają naprawdę świetnie, a i zaoszczędzone pieniądze na pewno trafią do mnie w jakiejś premii (mam nadzieję!). Cóż, chyba rzucę monetą! Dzięki, Panowie!