Temat: Gdzie wybrać się w Gdańsku na zabiegi odmładzające dla mężczyzn?

Cześć! Wyznaję zasadę, że człowiek sukcesu powinien wyglądać młodo i zdrowo. Dlatego też, pomimo iż zaraz czwarty krzyżyk na karku, szukam jakiegoś dobrego gabinetu medycyny estetycznej, w którym wykonują tego typu zabiegi. Jesteście w stanie coś polecić?

2

Odp: Gdzie wybrać się w Gdańsku na zabiegi odmładzające dla mężczyzn?

Według mnie facet nie powinien wybierać się na takie zabiegi. Powinien być męski, a nie stosować jakieś kosmetycze sztuczki. Starzej się chłopie z godnością!

3

Co Ci przeszkadza, że chce o siebie zadbać? Ja w tym nic złego nie widzę, a nawet dobrze, że świadomość, przynajmniej niektórych mężczyzn rośnie.

4

Też tak właśnie uważam i dlatego sam udałem się w Gdańsku na zabiegi odmładzające dla Panów do profesjonalnej kliniki zlokalizowanej na Starym Mieście. Mają szereg ciekawych i skutecznych zabiegów, m.in. z wykorzystaniem niebieskiej algi, która działa m.in. chłodząco i detoksykacyjnie. Zawierają również przeciwutleniacze, więc walczą z wolnymi rodnikami. Zresztą, wszystko na ten temat możesz sobie przeczytać tu: http://gdanskaklinikaurody.pl/zabiegi/z … -mezczyzn/. Sam swojego czasu szukałem takich zabiegów i wierz mi, tam znajdziesz najlepsze.

5

Prawda, również mogę polecić Gdańską Klinikę Urody. Moja skóra wyglądała bardzo staro. Generalnie miałem bardzo brzydkie cienie pod oczami. Niektórzy nawt zaczęli na mnie wołać śmierć. Wybrałem się tam, kilka zabiegów i problem praktycznie zniknął.

6

Super, dzięki Panowie!