1

Temat: Nauka tańca dla dzieci i młodzieży we Wrocławiu – jaką szkołę polecacie?

Szukam dobrej szkoły tańca, w której zarówno ja, jak i moje rodzeństwo będzie się mogło wyszaleć. Ja chodzę do gimnazjum, ale mam też brata i siostrę, którzy są obecnie w szkole podstawoewj. Jako, że rodzice są w stanie zorganizować tylko jeden dowóz w ciągu dnia fajnie byłoby, gdyby szkoła miała różne grupy wiekowe.

2

Odp: Nauka tańca dla dzieci i młodzieży we Wrocławiu – jaką szkołę polecacie?

Witam, w takim razie możesz skorzystać z tej szkoły http://szkolka-tanca.wroclaw.pl/, bo oferuje ona zajęcia zarówno dla osób w Twoim wieku, jak i dla młodszych. Według wielu opinii uczą najlepiej tańca wrocławskie dzieci i młodzież oczywiście. W trakcie zajęć dostępne są różne konfiguracje stylu i intensywności.

3

Znam i polecam, zdecydowanie szkolka-tanca.wroclaw.pl jest tą szkołą do której warto zaglądać. W czasie godzinnych zajęć można pozbyć się nadmiaru energii i oczywiście nauczyć się tańczyć, bo zajecia prowadzą profesjonalni trenerzy i trenerki tańca współpczesnego.

4

Ja kocham zumbę i kocham się ruszać, a w tej szkole mam i jedno i drugie. Instruktorki potrafią tak zmobilizować uczestników, że tak naprawdę to nikomu nie chce się iść do domu mimo sytuacji, że każdy jest potwornie zmęczony. Zajęcia taneczne to taki mocno pozytwny zastrzyk energii.

5

No to super, zobaczyłam już ich ofertę i mają zajęcia dla różnych grup wiekowych, tego właśnie szukałam.