1

Temat: Sklep z akcesoriami do pakowania paczek – polećcie jakiś.

Hej, otwieram swój sklep internetowy i potrzebuje kupić kilka rzeczy do pakowania paczek. Czy znacie jakiś dobry sklep oferujący wysokiej jakości produkty?

2

Odp: Sklep z akcesoriami do pakowania paczek – polećcie jakiś.

Cześć, z mojej strony mogę Ci polecić firmę Ebordi, której oferta obejmuje właśnie akcesoria do pakowania, zabezpieczania i transportu produktów. Mają w ofercie kartony, folie, taśmy i inne potrzebne rzeczy.

3

Na pewno będziesz potrzebować dużej ilości folii stretch, która jest idealna do owijania towarów. Wysokiej jakości i w dobrej cenie dostaniesz ją w tym sklepie: ebordi.pl/towar/lista/29/folia-stretch-reczna który realizuje zamówienia przez Internet w całej Polsce.

4

A czy są jakieś fajne urządzenia do nakładania takiej folii na produkty czy trzeba to robić ręcznie?

5

Hej, dla ułatwienia pakowania jest coś takiego jak dyspenser do taśmy i folii, który pomoże ci ręcznie je aplikować. Ja zakupiłam sobie mój dyspenser w tym sklepie: ebordi.pl/towar/lista/27/dyspensery-reczne-do-tasm-i-folii i jestem bardzo zadowolona. Ma bardzo ostre ostrze i dobrą nakładkę naciskową.

6

Też mam ten dyspenser i zalecam ci go kupić, bo o wiele łatwiej i szybciej pójdzie ci pakowanie. Ma on też taką fajną rączkę z hamulcem do regulowania napięcia taśmy czy folii.

7

Cześć, co do folii stretch to powiem jeszcze tylko, że najlepiej kupić czarną ze względu na bezpieczeństwo przewożenia towarów.