Temat: Czy ktoś z Was był kiedykolwiek na psychoterapii dla par w Warszawie?

Ktoś, kto był w związku z osobą niewierną wie, że po zdradzie nic już nie jest takie samo. Moja dziewczyna zdradziła mnie. Postanowiłem jej wybaczyć, ponieważ kocham ją i chciałbym, aby między nami było tak jak na początku. Ona czuje to samo, żałuje zdrady. Myślimy o udaniu się na psychoterapii dla par. Mieszkamy w Warszawie, więc szukamy psychologa w okolicy. Co sądzicie o tym pomyśle?

2

Odp: Czy ktoś z Was był kiedykolwiek na psychoterapii dla par w Warszawie?

W jakiej dzielnicy Warszawy mieszkacie? Czy dokładna lokalizacja nie jest dla Was ważna?

3

Mieszkamy na Bielanach, ale możemy dojechać.

4

Gabinet Pani psycholog Ewy Czugalińskiej jest właśnie na Bielanach, a mapkę znajdziesz na jej stronie, magnoliapsycholog.pl. Dobrze się składa, że nie będziecie musieli dojeżdżać daleko.

5

Zgodzę się, że jest to dobry gabinet psychologiczny Warszawa proponuje ponadto rozsądny cennik usług, które właściwie są bezcenne. Wyda się niewielkie pieniądze w porównaniu z tym, że będziesz mógł na nowo odnaleźć szczęście u boku ukochanej. Na stronie: https://magnoliapsycholog.pl/ możesz zapoznać się z działalnością Pani psycholog. Na pewno utwierdzisz się w przekonaniu, że jest to osoba, której stanowczo warto zaufać.

6

Byłam na sesjach u Pani psycholog, gdy nie mogłam pogodzić się ze śmiercią rodziców. To jest dowód na to, że jest to specjalistka, która potrafi zaradzić absolutnie wszelkim problemom. Polecam rozmowę z Panią z całego serca. Znowu obudziła we mnie życie. Jestem naprawdę wdzięczna, że efekty sesji pojawiły się stosunkowo szybko.

7

Ja chodziłam na terapię dla par z moim ukochanym. W nasz związek wkradła się rutyna. Nie było zdrady, ani żadnych burzliwych kłótni, po prostu stopniowo oddalaliśmy się do siebie.

8

I jak? Terapia pomogła?

9

Myślę, że Pani Ewa wie, co robi. Opracowała znakomite metody, które są naprawdę życiodajne dla związków, małżeństw, a nawet całych rodzin. Jeśli interesuje Cię psychoterapia par Warszawa odesłałaby Cię na stronę internetową: https://magnoliapsycholog.pl/psycholog-oferta/terapia-dla-par/ z której możesz bardzo dużo dowiedzieć się, na temat oferty przeznaczonej dla par. Ja myślę, że warto.