Temat: Czy są wykonywane endoskopowe operacje zatok w Bydgoszczy czy trzeba szukać dalej?

Mam nawracające od lat stany zapalne zatok. Wiążą się one z silnym bólem i dyskomfortem który momentami odbiera mi radość życia. Chcę z tym skończyć i poddać się operacji w technice endoskopowej. I tu moje pytanie do forumowiczów – czy wedle Waszej wiedzy u nas w mieście można taki zabieg mieć wykonany?

2

Odp: Czy są wykonywane endoskopowe operacje zatok w Bydgoszczy czy trzeba szukać dalej?

Jasne że tak i to można mieć taką operację na doskonałym poziomie. Zobacz tu: http://www.implanty-bydgoszcz.eu/operacje-zatok.html. Specjalista z bardzo wysokiej półki, pacjenci dobijają się drzwiami i oknami od lat. A problem jest spory bo takie kłopoty z zatokami ma wiele osób i nie zawsze mają odwagę odnośnie zabiegu. Generalnie jak trzeba robić endoskopowe operacje zatok Bydgoszcz to bardzo dobrej miejsce.

3

Odp: Czy są wykonywane endoskopowe operacje zatok w Bydgoszczy czy trzeba szukać dalej?

W sumie to nie wiedziałam że mamy na miejscu tak fajne możliwości w zakresie operowania zatok. Mój tata ma problem z zatokami od dawna więc może warto się bliżej zainteresować taką opcją.

4

O ile wiem to w większości przypadków operacje dają dobre skutki. Chyba opłaca się bo leczenie zachowawcze zatok to zwykle stracony czas.

5

Katar zatokowy – paskudna sprawa. Głowa boli masakrycznie wtedy :