1

Temat: Fajna książka o tajemnicy Fatimy – co polecicie?

Jak w temacie: szukam fajnej książki na temat objawień Fatimskich. Możecie mi coś polecić? Coś fajnie napisanego, z fajnymi artykułami tematycznymi, przybliżające całą historię i jak to wszystko obecnie wygląda? Coś, co pozwoli mi się bliżej z tym zapoznać i poszerzyć wiedze na temat objawień Fatimskich.

2

Odp: Fajna książka o tajemnicy Fatimy – co polecicie?

Bardzo polecam Ci tę książkę: http://wydawnictwojut.pl/tajemnica-fatimy/. Jest świetna zarówno dla kogoś, kto wie niewiele na temat objawień fatimskich oraz dla kogoś, kto ma dużą wiedze, ale chce ją jeszcze poszerzyć. Mnie osobiście bardzo interesuje tajemnica Fatimy i miałam okazję zapoznać się bardzo dobrze z tą tematyką, przeczytałam sporo książek o tej tematyce, ale ta mi najbardziej przypadła do gustu i szczerze ją polecam. Sama często do niej wracam.

3

Dziękuję bardzo za polecenie. Rzeczywiście wygląda to bardzo ładnie, piękne wydanie i w spisie są ciekawe artykuły. Chyba się w takim razie na nią skusze, dziękuję za pomoc.

4

Nie ma za co, mam nadzieję, że ta książka z wydawnictwa JUT spełni Twoje oczekiwania i zaspokoi ciekawość na temat objawień fatimskich.