Temat: Polecicie dobry i bezpieczny krem na powiększenie biustu?

Cześć, moja nastoletnia córka ubzdurala sobie, że ma za mały biust i że w ramach prezentu na przyszłoroczną 18nastkę mamy jej się dołożyć na operację biustu. Slszałam, że są takie kremy na powiększenie i ujędrnienie biustu, polecicie jakiś dobry? moze jak to jej kupię i zobaczy efekty, to przestanie gadac o operacji.

2

Odp: Polecicie dobry i bezpieczny krem na powiększenie biustu?

Chyba oszalałaś, zeby młodej dziewczynie fundowac krem na powiększenie biustu, powinnas jej w ogole cos takiego wybić z głowy, jak już teraz zacznie stoswac takie kremy to co zrobi po ciąży.

3

Jak teraz zacznie regularnie odżywiać skórę piersi chocby takim kremem to może właśnie po ciązy nie bedzie musiała, nie ma co dramatyzowac lepiej codziennie używac kremu powiększającego piersi który przy okazji odżywia i ujędrnia skóre, to niż niż dać sobie wszczepić silikonowe implanty, tym bardziej ze taki krem jak Perfect Bust jest na bazie naturalnych skladnikow.

4

a czy można taki krem uzywać po ciąży bo wiadomo, ze wtedy najbardziej piersi potrzebują regeneracji?

5

Ja tam nie wiem, ale moja zona mi tłumaczyła, ze taki krem na powiększenie i odzywianie skóry biustu mozna używać dopiero po okresie karmienia.

6

I ma racje na większości suplementów diety tak jest napisane, najlepiej przed kupnem takiego kremu na powiększenie piersi przeczytac ulotkę dołączoną do opakowania lub spytać swojego lekarza, kiedy mozesz zacząć kurację, tak czy siak warto sprobować!