Temat: A derma exomega - kto używał tych produktów?

Cześć. Potrzebuję Waszej porady z zakresu pielęgnacji skóry. Niestety moja zalicza się do tych problematycznych, ponieważ jest bardzo sucha i ma skłonność do atopii. Regularnie zmieniam kosmetyki w poszukiwaniu tych właściwych i jeszcze nic nie sprawdziło się u mnie na 100%. Macie jakieś swoje sprawdzone marki, które możecie polecić? Najlepiej niech wypowiedzą się osoby, które też się z tym zmagają.

2

Odp: A derma exomega - kto używał tych produktów?

A gdzie kupujesz kosmetyki? Ja długo popełniałem ten błąd, że kupowałem je w aptekach zamiast w drogeriach, a to przecież powinny być specjalistyczne leki.

3

Kolega ma rację. Długo używałam zwykłych drogeryjnych kremów, który miały niby pomagać, a w ostateczności tylko mi zaszkodziły. Aż wpadłam na markę a derma exomega, czyli producenta dermokosmetyków, które dostępne są w aptekach. Ja swoje preparaty kupuję tutaj; https://www.aptekamini.pl/category/znane-marki-a-derma-exomega, bo mają tutaj naprawdę szeroki wybór tych dermokosmetyków. U mnie świetnie sprawdził się olejek oczyszczająco- zmiękczający oraz mleczko z wyciągiem z owsa. Moja skóra była bardzo nawilżona.

4

Potwierdzam! Ja z kolei stosowałam preparaty do kąpieli, bo wszystkie inne mnie uczulały. Produkty tej marki z aptekamini.pl świetnie nawilżają skórę, ale też ją zmiękczają. Będą idealne dla wszystkich osób, zmagających się z suchą skórą czy skłonnością do atopii.

Drogie trochę te produkty...

6

Zapewniam Cię, że w porównaniu do innych marek i miejsc, w których możesz je kupić to wcale nie są drogie. Poza tym pamiętaj, że mają one właściwości lecznicze, więc muszą być trochę droższe od zwykłych kosmetyków drogeryjnych, jeśli mają spełniać swoje zadanie i rzeczywiście leczyć.

7

Kup sobie zwykłe mleczko do stosowania na skórę twarzy i zobaczysz, jak na Ciebie zadziała. Gwarantuję Ci, że poczujesz różnice i sięgniesz po inne preparaty.

Dzięki bardzo za rady. Chyba rzeczywiście zdecydują się na coś.