Temat: Pozycjonowanie sklepu stacjonarnego z Lublina. Czy tak naprawdę ma to sens?

Witam forumowiczów. Chcę zlecić pozycjonowanie mojego sklepu z odżywkami i zastanawia mnie czy ma to wgl sens? Może lepiej zainwestować w jakiś baner albo inną reklamę?

2

Odp: Pozycjonowanie sklepu stacjonarnego z Lublina. Czy tak naprawdę ma to sens?

Trochę głupie pytanie. Biorąc pod uwagę że dzisiaj pewnie 100% użytkowników smartfonów najpierw sprawdza w internecie gdzie taki sklep znaleźć a dopiero później do niego idzie sam powinieneś sobie odpowiedzieć wink

3

Odp: Pozycjonowanie sklepu stacjonarnego z Lublina. Czy tak naprawdę ma to sens?

Wejdź na https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/lublin/, poproś o wycenę takiego pozycjonowania i porównaj cenę z pierwszym lepszym banerem. Cena będzie dużo wyższa a skuteczność nieporównywalnie mała. Ta firma naprawdę wie co to reklama w internecie smile

4

Nie wiesz jak mówią młodzi? Jak cię nie ma w internecie to nie istniejesz tongue Lepiej skup się na dobrej reklamie właśnie tutaj, sprzedaż pójdzie w górę, gwarantuję! Zresztą banery chyba już wyszły z mody co? tongue