1

Temat: Ozdoby ścienne

Witam wszystkich! Kieruje do Was pytanie – czym warto udekorować ściany w domu? Pytam o to dlatego, gdyż nareszcie skończyliśmy remontowanie i dziś jest czas na aranżowanie odświeżonych pomieszczeń. Posiadacie jakieś propozycje? Czy np. lustra stylowe to atrakcyjne rozwiązanie? Proszę o opinie!

2

Odp: Ozdoby ścienne

Eeee? A nie rozsądniej zdjątko kupić? Dzisiaj tyle do powieszenia różnych w liroju i wszędzie… Lepiej musi być, bo u nich normalnie wydruki się za szkło daje i wszystko. Więc… zastanówcie się… Ja mam zwyczaj wszystko po promocjach robic.

3

Przecież to normalne, że można znaleźć dużo fajnych sposobów na przyozdobienie ścian w domu. Ja jak chciałam posiadać coś fajnego u siebie, to uznałam, że obraz do sypialni to będzie super rozwiązanie. Bardzo szybko rozwiązałam swoje kłopoty. Dlatego nie kumam całego tego zamieszania. Pójdę na inne forum.

4

Wręczyłem dziewczynie na urodziny przyjemną parkę: lustra w ramie srebrnej. Jedno wrzuciła do dziennego, 2 poszło do toalety i teraz bez ustanku podziwiam w chałupie rewię mody. Zwierciadełka fajne, jeżeli kalkulujecie również wspomniane ryzyko :-P

5

Według mnie istnieje wiele ekstra rozwiązań na dekorację ścian w chacie. Wiem o tym z własnego przykładu. Od dawna fascynuję się architekturą wnętrz. Uważam, że przytulnie przyozdobiony dom będzie przyciągał. Niedawno chciałam kupić sobie piękne lustro do sypialni. W żadnym miejscu nic nie mogłam znaleźć. Aż pewnego dnia wpadłam na pewną stronę internetową http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Klasyczne/59 która należała do sklepu Evolution Home. Powiem, że byłam pod wielkim ich ogromnej propozycji, a w szczególności atrakcyjnych cen. Lecz najbardziej uradowało mnie to, że tam odnalazłam dekoracyjne lustro swoich marzeń. Od razu wzięłam. W ciągu trzech dni znalazło się u mnie. Cudownie ozdabia moją ścianę. Polecam serdecznie ten sklep sieciowy!

6

Naprawdę dziękuję za wszystkie komentarze. Zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie, że tak błyskawicznie odpowiedzieliście na mój post. Na pewno przeanalizuje każdy z pomysłów, co poniektóre są naprawdę ciekawe! Poza tym fajnie, że inni ludzie też mają tego typu dekoracyjne problemy. Gdy już coś zakupię, napiszę. Pozdrawiam mocno – cześć!