1

Temat: Gdzie znajdę buty Nike Hypervenom w dobrej cenie?

Szukam młodzieżowych korków piłkarskich Nike Hypervenom w niewygórowanej cenie. Słyszałem, że te buty świetnie spisują się na boisku. Mój syn chciałby je mieć, bo ostatnio mocno zainteresowała go piłka. Wiecie, gdzie warto kupić takie buty?

2

Odp: Gdzie znajdę buty Nike Hypervenom w dobrej cenie?

Ja też niedawno poszukiwałem Nike Hypervenom w dobrej cenie i w końcu znalazłem je w jednym sklepie internetowym, gdzie jest sporo promocji. Mam jeszcze zapisany w zakładkach link https://ctxsport.com/produkt/b-jr-hyper … de-iii-fg/. Myślę, że Ci się przyda.

3

Dzięki. Ta cena jest tam naprawdę super. Nawet nie przypuszczałem, że te korki można kupic tak tanio. A jak sprawują się na boisku?

4

Kupiłem je chrześniakowi na prezent i z tego co mi mówił ostatnio, sa mocne. No i tak może być, bo młody jest bardzo aktywny, szybki i nie oszczędza się na boisku. Z tego co słyszałem grał i w deszczu, i w mocnym słońcu i już nie raz strzelił gola big_smile No więc jak on jest zadowolony z tych butów, to sądzę, że są naprawdę dobre.

5

Aha, to super. A nie wiesz, czy Twój chrześniak na hali sportowej też trenuje piłkę? A jeśli tak, to w jakich tam butach gra?

6

Na hali tez trenuje i to więcej niż na boisku. Pokazywał mi kiedyś swoje halówki. Z tego co pamietam, to są Nike Mercurial Superfly w takim jaskrawym zielonym kolorze. Podobno właśnie halówki Nike Mercurial Superfly sa bardzo modne wśród młodych piłkarzy, szczególnie tych grających ofensywnie, odważnych i lubiących się wyrózniać.